Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2019 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Kompletne zrekonštruovaný 2-iz. byt - Mládeže, Svidník

Mládeže, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Mládeže, Svidník
Cena
57.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0729
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Túžite po krásnom novom byte? Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný 2-iz. byt na ulici Mládeže. Nachádza sa na prízemí zatepleného bytového domu. Vymenené boli plastové okná, podlahy ,dlažba, inštalácie a stierky. Vchodové a interiérové dvere a zárubne sú tiež nové. Priestranná chodba ponúka miesto na vstavanú skriňu. Kuchyňa je pripravená na inštaláciu kuchynskej linky a ostatných spotrebičov. Kúpeľňa je ladená v príjemných tónoch stačí len doplniť sanitu. Izby čakajú len na zariadenie, zútulnenie a nasťahovanie nového majiteľa. Nepochybne oceníte lokalitu a nízke mesačné náklady. Občianska vybavenosť je samozrejmosťou. V blízkosti sa nachádza škola, nákupné strediská a nemocnica. Rodinky ocenia detské ihrisko za domom ako aj dostatok zelene na prechádzky a oddych.
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? Kontaktujte naše Realitné a hypotekárne centrum kde vám poradíme aj ohľadom financovania kúpy.

Výhody:
• Lokalita
• Tiché prostredie
• Orientácia Východ – Západ
• Kompletná rekonštrukcia
• Nízke mesačné náklady
• Zateplený bytový dom

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
56 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
8
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2019
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Panelové
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


Zdielať

Rady