Boli sme veľmi spokojný so službami realitného centra. Milé zamestnankyne.
Mária K., Svidník
Som veľmi spokojná so službami, zvlášť pani Ing. Regrutovej. Nikam som nemusela chodiť, všetko vybavili za mňa, či už kataster aj prepis plynu, elektriky a ostatných energií. ĎAKUJEM
Ján Vrabeľ
Ďakujem RK a hlavne realitnej maklerke Lenke Flešárovej za pomoc pri predaji RD. Prístup bol profesionálny a ústretový od fotenia až po predaj. Môžem len odporúčať.